آرایش جذاب پاییزی

سه شنبه, مهر 15, 1399 - 07:15 توسط تحریریه بادبادک

آرایش پاییزی

اگر شما هم از اون دسته از افراد باسلیقه ای هستید که دوست دارید در هر فصل، میکاپ مخصوص نوع آن فصل داشته باشید و برای آن ارزش قائل هستید در این مقاله همراه ما باشید.

در فصل تابستان یک آرایش شاین و جذاب با استفاده از رنگ های شاد، روی پوست تیره جذابیت زیادی در چهره شما ایجاد می کند.

اما هرچه به سمت فصل سرد می رویم دیگر آرایش های شاین و رنگی چنگی به دل نمی زند. در عوض رنگ پوست روشن و آرایش کمی تیره در چهره شما بیشتر خودنمایی می کند.

ابروهای طبیعی، ترند 2020 فصل پاییز

هر فرم صورتی که داشته باشید ابروهای طبیعی، زیبایی شما را دو چندان می کند.

سعی کنید تا حدی که ابروهایتان حالت طبیعی و کرکی خود را از دست ندهند آن ها را مرتب کنید. داخل ریمل قدیمی خود مقداری ژل آلوورا بریزید و توسط آن ابرو های خود را شانه بزنید این کار سبب تقویت ابرو هم می شود.

 

برای بالا بردن دوام آرایش پاییزی خود زیرسازی پوست را فراموش نکنید!

با سردتر شدن هوا و خشکی پوست حتی اگر بهترین کرم پودر را هم داشته باشید ولی زیرسازی مناسب نداشته باشین، کرم پودر به خوبی روی پوست شما نمی خوابد. به همین دلیل می توانید از پرایمرها، آبرسان ، مرطوب کننده و یا کرم پودر مخصوص پوستتان استفاده کنید.

 

چه رژگونه ای مناسب آرایش پاییزی است؟

هارمونی رنگ رژلب با رژگونه می تواند جذابیت چهره شما را بیشتر کند. استفاده از رژگونه آجری و رژلب صورتی تنها شما را پیرتر و صورتتان را خسته تر نشان می دهد پس از انتخاب رنگ درست غافل نشوید. از پاییز هزار رنگ الهام بگیرید و رژگونه های هلویی و بژ را مهمان صورت خود کنید.

 

آیا رنگ رژلب در آرایش پاییزی من تاثیر دارد؟

بله!

در این فصل میکاپ کم چشمان خود را با رژلب هایی با رنگ قرمز آتشین، جگری و ... تکمیل کنید. از رژلبی استفاده کنید که بدون سرب باشد و پوست لب شما را پوسته پوسته نکند. پیشنهاد من به شما رژلب های برند inlay  است که در راستای حفظ زیبایی طبیعی، سلامت پوست شما را تضمین می کند و در این زمینه مورد رضایت مشتریان بوده و محصولات با کیفیت و قیمت مناسب را در اختیار مشتریان قرار داده است.

استفاده از رژلب های شاین و انواع برق لب ها زیبایی خیره کننده ای مخصوصا برای پوست های تیره در فصل تابستان دارد، اما در فصل پاییز و زمستان رژلب های مات و کمی تیره بیشتر مورد توجه هستند. فراموش نکنید برای ماندگاری بیشتر رژلب می توانید از پودر فیکس، کرم پودر و یا کانسیلر پیش از رژلب استفاده کنید.

افزودن دیدگاه جدید

دیدگاه خود را بیان کنید