هادی پاکزاد خواننده راک مشهدی خودکشی کرد

شنبه, خرداد 8, 1395 - 04:12 توسط تحریریه بادبادک

جسد بی‌جان هادی پاکزاد خواننده ۳۴ ساله راک، ساکن مشهد در حالی در خانه‌اش پیدا شد که ۲۴ ساعت از زمان مرگش گذشته بود.
او وصیت نامه‌اش را پیش از مرگ روی دیوار خانه‌اش نوشته بوده و در متن این وصیت‌نامه از کلیپ‌هایی گفته که در گوشی تلفن همراهش در خصوص خودکشی‌اش ضبط کرده است و از خانواده‌اش خواسته تا این ویدئوها را ببینند.
هادی پاکزاد بر اساس گزارش‌ها برای مرگ خودخواسته‌اش از قرص استفاده کرده است، اما شایعاتی هم می‌گوید که او با زدن رگ‌های دستش به زندگی خاتمه داده.

برادر هادی پاکزاد درباره مرگ او گفته است:
برادرم به تنهایی زندگی می‌کرد و از آنجایی که از او بی خبر بودم امروز برای دیدنش به خانه‌اش آمدم. هر چه زنگ زدم کسی در را باز نکرد و من به ناچار به همراه چند نفر از دوستانم در را شکستیم و وارد خانه شدیم. با حضور در خانه با جسد برادرم مواجه شدم.

هادی پاکزاد، سال گذشته آلبومی منتشر کرد با عنوان «تاریکی». تا پیش از آن، او از خواننده‌هایی بود که  نماهنگ‌ها و آلبوم‌هایشان را در شبکه اینترنت، بدون مجوز ارشاد اسلامی نشر می‌دادند.
او نخستین بار در سال‌های دهه ۱۳۷۰ که موسیقی راک نیمه‌جانی گرفته بود در سالن سیمرغ مشهد روی صحنه رفت و اولین اجرایش را تجربه کرد. همکاری او با مسعود فیاض‌زاده به شکوفایی استعدادهای او یاری رساند. آلبوم «زندگى زیرزمینى» نخستین ثمره این همکاری بود که تا امروز همچنان ادامه دارد.
از آلبوم «دکتر» (۱۳۸۶) به عنوان یکی از بهترین آثار این هنرمند موسیقی راک یاد می‌کنند.

 

 

 

دیدگاه‌ها

افزودن دیدگاه جدید

دیدگاه خود را بیان کنید