بیشتر درباره سنگ کلیه و راه‌های درمان آن بدانید

سه شنبه, بهمن 24, 1396 - 01:04 توسط تحریریه بادبادک

حتما تاحالا درباره سنگ کلیه شنیدین، سنگ کلیه توی دنیای امروز اون قدر رایج شده که خیلی زیاد اسم این بیماری به گوشمون می‌رسه و در واقع رسوبات سختی هست که درون کلیه از نمک‌های اسیدی و املاح ساخته میشه و وقتی نمی‌تونه دفع بشه باعث ایجاد درد می‌شه. دلایل مختلفی برای به وجود آمدن این عارضه وجود داره نظیر سابقه خانوادگی، سن بالا، عادات نادرست تغذیه‌ای و یا مصرف کم مایعات.

همین‌طور مصرف زیاد کلسیم و سدیم در رژیم غذایی،‌ خوردن غذاهای پروتئینی زیاد، قند خون بالا و چاقی می‌تونه امکان ایجاد عارضه رو بیشترکنه. سنگ کلیه بیماری عجیبی نیست اما می‌تونه با درد خیلی زیادی همراه باشه. دردی که از ناحیه پهلو و کمر آغاز میشه و به سمت لگن حرکت می‌کنه و امون آدم رو می‌بره. راه‌های مختلفی هم برای درمانش وجود داره.

خیلی وقت‌ها با داروهای ساده قضیه حل میشه اما اگه سنگ از یک حدی بزرگ‌تر باشه، با روش‌های مختلفی نظیر استفاده از امواج صوتی، حل‌کننده‌های شیمیایی و گاهی هم جراحی درمان میشه. همه می‌دونیم که این راه‌ها هم هزینه دارن و هم عوارض خاص خودشون رو. پس چرا راه دور بریم‌؟ بذارین از یکی از معجزه‌های طبیعت براتون بگیم. حتما تاحالا اسم گیاه گزنه رو شنیدین. از زمان‌های خیلی دور از گزنه به عنوان یک گیاه ارزشمند یاد می‌کردند. جالینوس حکیم از اون برای بهبود سرماخوردگی و بیماری‌های دستگاه تنفسی استفاده می‌کرد.

برگ گزنه می‌تونه قند خون رو کاهش بده و به بهبود نقرس و رماتیسم هم کمک کنه و یک گیاه فوق العاده برای درمان سنگ کلیه و مثانه‌ست. اورتیکا اسم علمی این گیاه هست که شرکت زردبند عصاره اون رو با یک فرمول فوق العاده به شما پیشنهاد میده. محصول اورتیکای زردبند از پیکر رویشی گزنه که با بهترین کیفیت در مزارع خود زردبند کشت میشه گرفته میشه و با فرمولاسیون خاصی به دست شما می‌رسه.

این عصاره سنگ کلیه می کنه و در کاهش التهاب و عفونت ادراری بسیار موثره. باعث افزایش حجم و جریان ادرار میشه و کمک می‌کنه که سنگ کلیه دفع بشه. کافیه فقط روزی دو مرتبه به اندازه یک قاشق غذاخوری بعد از غذاتون ازش بخورین و خیلی ساده‌تر از آن که فکرش رو می‌کنین از دست درد خلاص بشین.
اما اگر مستعد این بیماری هستین و قند خون بالا دارین، در نواحی گرم زندگی می‌کنین یا زیاد عرق می‌کنین اول حتما مایعات زیاد بخورین و بعد عصاره اورتیکا رو هرگز فراموش نکنین که: پیشگیری بهتر از درمانه.http://www.urtica.ir 
http://www.zardband.com 
http://www.tabiatyab.com

افزودن دیدگاه جدید

دیدگاه خود را بیان کنید